Nyheter
januar 2023
-
13. januar 2023Januarsalg i Godsetshop
Vi rydder lageret og selger en rekke varer til sterkt reduserte priser. Gjør deg klar til seriestart med gode tilbud i vår webshop.
-
13. januar 2023Victoria AS fornyer i Gullklubben!
Partneråret 2023 begynner i samme stil som avslutningen på fjoråret med en herlig forlengelse i Gullklubben!
-
12. januar 2023Marcussen tilbake i SIF
Arne Marcussen (63) er vår nye trenerutvikler.
-
11. januar 2023- Deilig å komme i gang Video
Årets første økt var også første økt i SIF-tøy for Jostein Ekeland. Vi tok en prat med 25-åringen etter økta i Hokksundhallen.
-
11. januar 2023Her er vår nye fysiske trener
Simen Haukås er ny fysisk trener i Strømsgodset. 27-åringen fra Søgne har skrevet under en toårsavtale med klubben.
-
10. januar 2023Alle treningskamper fra Marbella vil streames
Nå begynner snart treningskampene på Marbella og en god nyhet til alle fans er at alle kampene fra Eliteserien og OBOS-ligaen blir streamet på TV 2 Play og direktesport.no
-
10. januar 2023Slik blir oppkjøringen
Alle vinterens treningskamper er klare. Få full oversikt over oppkjøringen til 2023-sesongen her.
-
10. januar 2023Ny fysio inn i teamet
Eirik Pettersen (37) er ny fysioterapeut i støtteapparatet rundt vårt A-lag.
-
08. januar 2023Her er vår nye keepertrener
Onar Nymoen (49) blir keepertrener i teamet til Jørgen Isnes.
-
07. januar 2023Bjella inn i teamet
Didrik Bjella er ny assistenttrener i Strømsgodset. 33-åringen fra Jevnaker har signert en avtale ut 2024-sesongen.